Ambulancie


Košice

Stomatologické centrum KrasnyUsmev.sk - Košice sa nachádza priamo v centre mesta, ulica Mäsiarska 27 v budove Polikliniky na 2. poschodí.

Michalovce

Stomatologické centrum KrasnyUsmev.sk - Michalovce sa nachádza priamo v centre mesta na Nám. Osloboditeľov v budove Polikliniky na 2. poschodí.

Kontakt - Košice

MUDr. Orenčáková Želmíra
MUDr. Orenčák Michal, PhD.

Mäsiarská 27
040 01 Košice
E-mail: krasnyusmev@gmail.com
tel. /fax.: 055/611 66 48

Ordinačné hodiny:

Termíny mimo ordinačných hodín,aj cez vikendy, po dohovore.

Cesta autom:

Po vstupe do Košíc z dialnice v smere zo Šace sa dostanete na svetelnú križovatku, napravo je nákupné centrum Optima. Pokračujete rovno po hlavnej ceste cez druhú svetelnú križovatku, až na kruhový objazd, kde pokračujete rovno /druhý výjazd/. Dostanete sa na svetelnú križovatku, pričom na pravej strane sa nachádza hokejová Steel Aréna. Na križovatke pokračujete rovno cca 200 m kde sa nachádza ďalšia svetelná križovatka. Na tej odbočíte doľava a pokračujete rovno. Prejdete jednu svetelnú križovatku a na druhej sa dáte doprava. Nachádzate na na Poštovej ulici. Na konci ulice začína Pešia zóna a vy máte možnosť odbočiť doľava aj doprava. Ak odbočíte vpravo, tak približne o 100m na ľavej strane na nachádza budova Polikliniky, kde nás nájdete na druhom poschodí. Kedže je tu problém so zaparkovaním je dobré odbočiť doľava a tu je možnosť parkovania lepšia.